وکیل خانواده در ایلام

شماره وکیل ایلام
5/5 - (1 امتیاز)

وکیل خانواده در ایلام

به همراه داشتن یک وکیل خانواده در رفع دعاوی مربوط به اعضای خانواده می‌تواند بسیار مفید باشد. داشتن  وکیل خانواده باعث می‌شود تا دعاوی خانوادگی بدون تنش و ناخوشایندی حل و رفع شود.

مراحل فعالیت وکیل خانواده در امور دعاوی خانواده

این مراحل توسط وکیل پایه یک دادگستری خانواده  انجام و پیگیری خواهد شد. مراحل همکاری وکلای خانواده ما با شما عزیزان به شرح زیر است.

بررسی کیس حقوقی

مستندات و دلایل دعاوی خانوادگی شما اعم از طلاق یک طرفه به درخواست زوج یا زوجه، مهریه، نفقه، حضانت و … از دیدگاه قانونی و امکان وجود طرح دعوی و اممکان حصول نتیجه بررسی می‌گردد.

ارائه مشاوره حقوقی

وکلای خانواده  با بررسی موضوع حقوقی شما و دلایل و مستندات شما، راه‌حل‌های حقوقی، روند قانونی، امکان یا عدم امکان حصول نتیجه، مدت زمان حصول نتیجه و چگونگی طرح دعوی را شرح خواهند داد.

عقد قرارداد وکالت

در صورت توافق شما با  وکیل خانواده ، قرارداد وکالت میان شما و وکیل خانواده پایه یک دادگستری ما منعقد خواهد شد و به طور رسمی فعالیت حقوقی ما در خصوص کیس حقوقی شما آغاز خواهد شد.

مشاوره حقوقی با حضور طرفین دعوی

علاوه بر دفاع از حقوق شما در مراجع قانونی، یکی از وظایف اصلی هر وکیل خانواده ایجاد سازش و صلح میان طرفین دعواست. وکلای خانواده با در نظر داشتن انگیزه اصلی شما از دعوی مطروحه، صلح میان طرفین دعوی برقرار کنند. در صورتی که امکان سازش وجود نداشته باشد، به پیگیری‌های حقوقی پرونده ادامه خواهند داد.

%D9%88%DA%A9%DB%8C%D9%84 %D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%87 %DB%8C%DA%A9 %D8%A7%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%85 %D8%AC%D8%B9%D9%81%D8%B1%D8%AC%D8%B9%D9%81%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D9%87 547x365 - وکیل خانواده در ایلام

ارجاع به مشاوره خانواده

وکیل خانواده پایه یک دادگستری ما، در صورتی که تشخیص دهند دعوی شما عزیزان با کمی تلاش و آگاهی به صلح و سازش ختم خواهد شد، شما را به یک مشاوره خانواده ارجاع می‌دهند تا از هر گونه اتلاف وقت و هزینه دو طرف دعوی جلوگیری کنند.

حوزه‌های فعالیت وکیل پایه یک خانواده

یک وکیل خانواده می‌تواند در زمینه‌های گوناگونی به شما مشاوره ارائه دهد و یا امور قانونی شما را بر عهده گیرد.

این موارد عبارتند از:

 • نامزدی و خسارات ناشی از بر هم زدن آن
 • نکاح دائم و موقت
 • اذن در نکاح
 • شروط ضمن عقد
 • جهیزیه و موارد مربوط به آن
 • مهریه و موارد مربوط به آن
 • نفقه و اجرت المثل و موارد مربوط به آن
 • تمکین و نشوز
 • طلاق و موارد مربوط به آن
 • حضانت و ملاقات فرزند

وکیل طلاق توافقی در ایلام با گذراندن دعاوی مربوط به طلاق و به سرانجام رساندن دعوی موکلین خود در این زمینه تجربه های بسیاری را دارا می‌باشد.

همچنین علاوه بر  طلاق توافقی، در پرونده‌های طلاق‌های یک طرفه به درخواست زوج یا زوجه موفق عمل کرده و به موکلان را در این پرونده‌ها یاری رسانده است

وکیل خانواده پایه یک دادگستری

وکیل خانواده، به قوانین مربوط به نهاد خانواده و مباحث شرعی و فقهی در خصوص خانواده تسلط دارد و در این خصوص به وکالت می‌پردازد.

دعاوی که مربوط به زوجین است را “دعاوی خانواده” گویند که رسیدگی به آن در دادگاه‌های خانواده صورت خواهد پذیرفت. اگر به دنبال وکیل خانواده هستید، گروه ما آماده ارائه خدمات حقوقی خانواده به شما می باشد.

امروزه دعاوی ها و پرونده های مختلفی در دادگاه ها وجود دارند که مربوط به مسائل خانوادگی اعم از طلاق، نفقه، دریافت مهریه، دادخواست طلاق و غیره می باشند. در این حالت وکیل خانواده با تسلط بر قوانین مدنی و حقوقی، می تواند روند پرونده را به نفع شما هدایت کند و حقوق شما را به صورت کامل بدست آورد.

برای طرح دعوا و حل و فصل اختلافات و مشکلات خانواده، آیین دادرسی و شیوه‌های رسیدگی متفاوتی در نهادهای قضایی وجود دارد.

به همین جهت طرح دعوا و پیمودن روند آن، امری تخصصی است و از دست بسیاری از ما برنمی‌آید. در چنین مواقعی برای طرح دعوا و حضور در دادگاه باید به بهترین وکیل خانواده در ایلام تکیه کرد و کارها را به او سپرد.

%D9%88%DA%A9%DB%8C%D9%84 %D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87 %D8%A7%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%85 579x365 - وکیل خانواده در ایلام

پیگیری روند قانونی پرونده

در صورت عدم پاسخگویی تمامی تلاش‌های موکلان ما، گروه حقوقی دادارمنش خود را موظف می‌داند که روند قانونی پرونده شما از ارائه دادخواست‌ها تا اجرای حکم را بدون نیاز به حضور خودتان پیگیری کند.

مباحث علم حقوق دارای گستردگی فراوانی است که موضوعات زیادی را در بر می گیرد که شاخه ای از آن به حقوق خانواده پرداخته است.

دعاوی خانوادگی که حجم قابل توجهی از پرونده های دادگستری را به خود اختصاص داده به مشکلات و موضوعاتی از خانواده مربوط می شود که در جهت رسیدگی لازم است که در مراجع قضایی مربوطه مطرح و رسیدگی گردد.

با توجه به این که خانواده مهمترین نهاد اجتماعی محسوب می شود از این رو قانونگذار برای حل دعاوی خانواده قوانین را تعیین نموده است و توصیه می شود افرادی که درگیر این پرونده ها در دادگاه خانواده شده اند حتما از بهترین وکیل خانواده کمک بگیرند.

دعاوی خانواده جزو آن دسته از دعاوی می باشد که ممکن است در طول سال برای هر کسی پبش آید که در این شرایط باید از بهترین وکیل خانواده در ایلام کمک گرفت زیرا برای حل مشکلات خانوادگی که پیچیدگی های خاصی دارند نیاز به یک شخص متخصص می باشد تا به قوانین خانواده تسلط داشته  و افراد را از سردرگمی خارج کند.

وکیل خانواده مانع از ضایع شدن حق موکلش شده و با ارائه مشاوره و راهکارهای اصولی به او، بهترین و ساده ترین راه را انتخاب می کند زیرا یک وکیل خانواده، تخصص بسیار بالایی در دعاوی خانواده دارد و می تواند موکل را به سرعت، به حق قانونی اش برساند.

در این مقاله به بررسی بهترین وکیل در ایلام می پردازیم که در زمینه خانواده تخصص داشته و مشکلات حقوقی را در این زمینه حل و فصل نماید.

بهترین وکیل خانواده در ایلام چه کسی است؟

یکی از تخصصی ترین دعاوی که در محاکم قضایی نیاز به رسیدگی دارد مربوط به دعاوی خانواده است که نحوده ثبت و پیگیری این پرونده ها توسط افراد عادی که با قوانین خانواده آشنایی چندانی ندارند ممکن است با مشکلاتی روبه رو شود از این رو لازم است که در این زمینه به بهترین وکیل خانواده در ایلام مراجعه کنید.

وکیل خانواده در ایلام

بهترین وکیل در ایلام که در حوزه دعاوی خانواده فعالیت دارد بر کلیه قوانین و مقررات مربوط به دعاوی خانواده از قبیل طلاق، مهریه، نفقه و غیره تسلط و اشراف کاملی دارد و با تجربه ای که در این پیگیری پرونده های مختلف در این زمینه کسب نموده می تواند پرونده موکل خود را با تدابیر صحیح پیش برده و به نتیجه موفقیت برساند.

متاسفانه مشکلات خانواده روز به روز در حال افزایش است و افراد خیلی زیادی، برخلاف میل باطنی شان، به دادگاه مراجعه می کنند.

خیلی از افراد بعد از روبرو شدن با مشکلات خانواده، نمی دانند باید در مرحله بعدی چه کنند و دچار سردرگمی می شوند و این سردرگمی باعث شکست در پرونده حقوقی آن ها می شود.

به همین جهت در این شرایط، نیاز است تا از یک وکیل با تجربه در زمینه دعاوی خانواده کمک بگیرند تا صفر تا صد امور حقوقی مربوط به خانواده را انجام دهد.

نکته ای که بسیار مهم می باشد این است که هر وکیلی نمی تواند انتخاب مناسبی برای پرونده وکالتی شما باشد و باید به دنبال گزینه ای خوب و ایده آل برای وکیل بود.

بهترین وکیل خانواده در ایلام را می توان با اندکی تحقیق و جستجو در سایت های حقوقی معتبر پیدا کرد و یا با مراجعه به مجلات حقوقی معتبر، می توان بهترین وکلای ایلام را شناخت و در مورد آن ها تحقیق و جستجو انجام داد.

معمولا بهترین وکلا، نام آور هستند و سعی می کنند تا رضایت موکلین و مراجعه کنندگانشان را جلب کنند تا به عنوان بهترین وکیل شناخته شوند.

چه زمانی به وکیل خانواده نیاز داریم

اکثریت افراد تصور می کنند که برای اخذ وکیل خانواده باید زمانی اقدام کنند که میزان احتمال موفقیت یک پرونده کمتر باشد.

در صورتی که باید در تمامی پرونده هایی که مرتبط با دعاوی خانواده هستند، از وکیل  کمک گرفت. موکل می تواند فرآیند طرح دعاوی را با کمک وکیلش انجام داده و مشاوره هایی را در این خصوص با او داشته باشد.

حضور و وجود یک وکیل خوب خانواده سبب می شود تا شانس موفقیت در یک پرونده خانواده افزایش پیدا کند.

یک وکیل مجرب خانواده می تواند راهکارهای بسیار خوبی را به شما ارائه دهد و این راهکار ها می تواند در جهت پیشرفت پرونده تاثیر خیلی خوبی را داشته باشد. به دلیل اینکه وکیل خانواده تسلط بر تمامی قوانین حقوقی و ماده های قانونی را دارد بنابراین راه و روش های بسیار خوب و مناسبی را برای رفع مشکلات به موکلش ارائه می دهد.

اهمیت بهره مندی از وکیل خانواده

وجود بهترین وکیل در ایران در پیگیری دعاوی خانواده از جهات مختلفی دارای اهمیت است. با توجه به این که قوانین مربوط به امور خانواده ممکن است پیچیده بوده و افراد عادی به دلیل برخورداری از دانش حقوقی لازم در این حوزه با این قوانین آشنایی نداشته و در پیشبرد پرونده با مشکل مواجه شوند از این رو لازم است برای اقامه این دعاوی حتما از بهترین وکیل خانواده در ایلام کمک بگیرید.

بهره مندی از وکیل خانواده در رسیدگی به پرونده هایی که به امور خانواده مربوط می شود تا حد زیادی در کسب موفقیت در نتیجه، به خوانده و یا خواهان دعوا کمک می کند. البته توصیه می شود که حتما وکیل متخصص در حوزه امور خانواده را برای پرونده خود انتخاب نمایید.

وکیل خانواده در ایلام

 

 وکیل در ایلام با تسلط به قوانین مربوطه می تواند مناسب ترین راهکار را به موکل خود پیشنهاد دهد تا علاوه بر دریافت نتیجه دلخواه در مدت زمان کوتاه تری روند پرونده را در دادگاه خانواده به اتمام برساند.

از دیگر مواردی که می تواند به اهمیت بهره مندی از بهترین وکیل خانواده در ایلام اشاره داشته باشد تجربه بالای این وکلا است که در رسیدگی به این دعاوی بسیار تاثیر گذار است و با توجه به این که چندین سال سابقه وکالت در این حوزه را دارند به خوبی می توانند مشکلات پرونده های خانواده را حل و فصل کنند.

نقش بهترین وکیل خانواده در ایلام در رسیدگی به دعاوی خانوادگی

وکیل خانواده فردی است که بعد از قبول وکالت پرونده خانواده، به عنوان نماینده قانونی موکل خود کلیه مراحل و اقدامات لازم برای اقامه دعوا را بر عهده گرفته و پرونده را در مرجع قضایی پیگیری می کند.

بهترین وکیل در ایلام بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک به صورت تخصصی در حوزه دعاوی امور خانواده شروع به فعالیت کرده و در این حوزه به عنوان یکی از وکلای متخصص شناخته می شود و بر تمامی قوانین مربوط به این دعاوی آشنایی کاملی دارد در نتیجه در مقایسه با سایر وکلایی که در حوزه دعاوی خانواده فعالیت چندانی نداشته اند از مهارت و تخصص بهتری برخوردار است.

بهترین وکیل طلاق در ایلام فعال در پیگیری دعاوی خانواده بعد از گذشت مدت زمانی فعالیت در این حوزه و کسب موفقیت های فراوان در پیگیری پرونده های مختلف خانواده شهرت پیدا کرده و رسیدگی به پرونده های امور خانواده به او ارجاع داده می شود.

وکیل جعفرجعفرزاده 09185104800

کارشناس ارشد حقوق خصوصی

وکیل خانواده ایلام

وکیل خانواده خبره در ایلام چه ویژگی هایی دارد

بیشتر مردم برای حل مشکلات خود در جستجوی یک وکیل خانواده خوب می باشند و با توجه به میزان حساسیتی که در این زمینه وجود دارد، مردم تمایل دارند که کلیه امور حقوقی خود را خصوصا در زمینه خانواده، به دست کسی بسپارند که بسیار متخصص و با تجربه باشد. در واقع مراجعه کنندگان در جستجوی وکیلی هستند که احتمال موفقیت پرونده شان بیشتر باشد.

اما جستجوی یک وکیل خوب در ایلام، ممکن است قدری کار سختی به نظر برسد و افراد را دچار سردرگمی کند بنابراین با بیان ویژگی هایی از بهترین وکلای خانواده، می توان وکیل خانواده مورد نظر را در شهر ایلام شناخت و امور حقوقی خانواده خود را به او سپرد.

مهم ترین ویژگی های یک وکیل خانواده در ایلام به شرح ذیل می باشد:

 • دانش و تخصص بالامیزان تخصص بالای یک وکیل، از اصلی ترین فاکتور های یک وکیل خانواده خوب می باشد. یک وکیل متخصص باید از همه لحاظ از جمله علمی و تئوری تخصص کافی را داشته باشد و همچنین با تمامی قوانین و مفاد مرتبط با دعاوی خانواده آشنایی داشته باشد. داشتن تجربه بالا، پیگیری دعاوی و به حضور در دادگاه ها هم آشنا باشد تا شانس موفقیت در پرونده های خانواده افزایش پیدا کند.
 • کارنامه کاری حقوقی موفقیک وکیل موفق باید دارای کارنامه کاری درخشانی باشد. به همین دلیل قبل از اخذ وکیل خانواده خود، در مورد نتایج پرونده های کاری قبلی او تحقیق کرده تا میزان موفقیت او را بسنجید.
 • قابل اعتماد بودندر پرونده های خانواده، موکل نیاز است تا به افشای برخی از مسائل خصوصی خود به وکیلش بپردازد. بنابراین بهتر است تا از وکیلی کمک بخواهید که رازدار و قابل اعتماد بوده باشد.
 •  انصاف کاری: برخی وکلا معمولا توجهی به شرایط مالی مراجعه کنندگان خود نداشته و رقم های حق الوکاله خود را بسیار بالا می گیرند که بسیاری از آن ها خارج از عرف هزینه های وکالتی می باشد. به همین جهت یک وکیل باید انصاف را در حق موکلش داشته باشد.

بیشتر مردم برای حل مشکلات خود در جستجوی یک وکیل خانواده خوب می باشند و با توجه به میزان حساسیتی که در این زمینه وجود دارد، مردم تمایل دارند که کلیه امور حقوقی خود را خصوصا در زمینه خانواده، به دست کسی بسپارند که بسیار متخصص و با تجربه باشد. در واقع مراجعه کنندگان در جستجوی وکیلی هستند که احتمال موفقیت پرونده شان بیشتر باشد.

اما جستجوی یک وکیل خانواده خوب در ایلام، ممکن است قدری کار سختی به نظر برسد و افراد را دچار سردرگمی کند بنابراین با بیان ویژگی هایی از بهترین وکلای خانواده، می توان وکیل خانواده مورد نظر را در شهر ایلام شناخت و امور حقوقی خانواده خود را به او سپرد.

وظایف وکیل 

اگرچه برای پیگیری امور حقوقی الزامی به اخذ وکیل نمی باشد ولیکن جهت پیشبرد پرونده در مسیر صحیح و قانونی در  دعاوی خانواده حضور وکیل می تواند کمک زیادی برای موکل باشد. برخی از مهم ترین وظایف بهترین وکیل خانواده در ایلام به قرار ذیل است:

 • با اخذ وکیل برای دعاوی خانواده دیگر نیازی به حضور موکل در مراجع قضایی مربوطه نبوده و وکیل می تواند به عنوان نماینده قانونی او مراحل دادرسی را پیگیری نماید.
 • در برخی از پرونده های خانواده مانند مهریه ممکن است براساس حکم دادگاه نیاز به خرید و فروش اموال منقول و غیر منقول در جهت دستیابی به مبلغ مهریه باشد که بهترین وکیل خانواده در ایلام می تواند به نمایندگی از موکل خود در جلسات مزایده شرکت نماید.
 • وکلایی که به عنوان وکیل خانواده فعالیت دارند موظفند براساس قرارداد منعقد شده به هر کدام از افراد خانواده در امور و مسائل حقوقی که با آن مواجه شده اند مشاوره ارائه داده و وکالت آن ها را در دعاوی خانوادگی و حقوقی که در دادگاه مطرح می شود بر عهده گیرد.

وظایف مهم وکیل 

یک وکیل خوب خانواده، وظایفی را بر عهده دارد که نیاز است تا برای موفق شدن در پرونده هایی که بر عهده گرفته است، آن ها را تقویت کند.

معمولا بسیاری از مراجعین، با این وظایف آشنایی ندارند و در هنگام عقد قرارداد با وکیل خود، نمی دانند که چه خواسته هایی را باید مطرح کنند. بنابراین به مهم ترین وظایف وکیل خانواده می پردازیم:

  1. ارائه مشاوره : وکیل خانواده موظف است تا تمام ماده های قانونی پیرامون پرونده خانواده را برای موکل خود شرح دهد و او را با موضوعات مرتبط با این دعاوی آشنا کند تا موکل حداقل پیش زمینه ای از قوانین حقوقی مربوط به امور خانواده را داشته باشد و همچنین باید مشاوره های حقوقی برای زوجین برگزار کرده و تلاشش را در زمینه صلح و آشتی آنان انجام دهد.
  2. ثبت دعاوی در مراکز دادرسیوکیل خانواده این اجازه را دارد تا به جای موکل خود، دعاوی خانواده را مطرح و ثبت نماید. در واقع وکلا به دلیل آشنایی و آگاهی بیشتری که در مورد پروسه های دادرسی دارند، می توانند کلیه دعاوی موکلین در موضوعات مختلف را طرح و سپس ثبت نمایند. بنابراین بهتر است تا از وکیل خود درخواست نمایید تا در ابتدایی ترین مراحل کاری، همراه شما باشد.
  3. حضور در دادگاهدر بسیاری از مواقع پیش می آید که طرفین پرونده اصلا تمایلی به دیدن یکدیگر ندارند. در چنین شرایطی، وکیل به جای موکلش در دادگاه حضور پیدا کرده و مراحل کاری جلسات را به پیش برده و دفاعیات لازمه را انجام می دهد. در واقع وکیل می تواند بخش بزرگ و مهمی از پرونده موکلش را به تنهایی به پیش ببرد و این یک مزیت مهم برای افرادی است که به دلیل مشغله کاری زیاد و زمان اندک، نمی توانند پیگیر پرونده خانوادگی خود باشند.
  4. تحقیقات و بررسی های لازم: یک موکل با بدست آوردن اطلاعاتی از موکلش، در این باره تحقیقاتی را انجام داده تا بتواند تمام ابعاد موضوع پرونده را به خوبی درک نماید.
  5. پیگیری و بررسی پیوسته پرونده: یک وکیل متخصص خانواده، موظف است تا به صورت مداوم و پیوسته مراحل کاری پرونده موکلش را در دادگاه دنبال نماید. به همین دلیل باید تمامی مراحل را دنبال کرده و در صدد رفع مشکلات احتمالی پرونده برآید و سپس اقدامات لازمه را انجام دهد.
  6. اطلاع رسانی صحیح: وکیل باید در مورد مراحل اجرایی کار و تمامی مراحل دادرسی که انجام گرفته است، موکلش را در جریان قرار دهد و سپس توضیحات لازمه را به طور کلی برای او شرح داده تا ابهامی برای او باقی نماند.

مهم‌ترین وظایف وکیل خانواده چیست؟

اولین وظیفه وکیل خانواده در دعاوی خانوادگی برقراری صلح و سازش میان موکل و طرف مقابل دعواست. دومین وظیفه مهم وکیل خانواده اجرای عدالت و دفاع از حقوق موکل خود برای پیروزی در پرونده‌های خانوادگی است.

دلیل اهمیت داشتن وکیل خانواده چیست؟

بسیاری از افراد جامعه به علت عدم آگاهی و شناخت لازم از قانون و مقرارت، توانایی اخذ حق و حقوق خود را ندارند، به همین سبب طبق ماده ۳۵ قانون اساسی داشتن وکیل خانواده حق مسلم این افراد می باشد.

مهمترین ویژگی های یک وکیل خانواده خوب چیست؟

خانواده خوب باید دارای ویژگی های نظم، قدرت بیان، قدرت تحلیل، تسلط به قانون و آشنا به مسائل خانوادگی باشد.

انتخاب درست وکیل خانواده در هنگام مشکلات، از جمله مسائل مهمی است که باید به درستی و با تحقیق انجام پذیرد. وکیل خانواده اگر دارای تجربه و تخصص باشد می تواند در مدت زمان بسیار کمتری، حق موکلش را پس گرفته و پرونده را با موفقیت همراه کند.

برخی پرونده های خانواده نیاز به زمان بیشتری برای اجرا دارند و زمانبر می شوند، در این شرایط باید وکیلی را انتخاب کنید که صبر و تحمل بالایی داشته باشد و با خلق و خوی خوب، بتواند با آرامش تمامی مسائل را حل کرده و راه حل های مناسبی را ارائه دهد.

کلمات کلیدی

ایلام وکیل

 طلاق در ایلام، خانواده در ایلام شماره تلفن  طلاق در ایلام 
ازدواج مجدد در ایلام قبول پرونده طلاق در ایلام شماره تلفن  اینترنتی در ایلام

دعاوی حقوقی خانواده ، طلاق در ایلام  مهریه ، اعسار از پرداخت مهریه حضانت فرزند ، استرداد جهیزیه ، اجاره در ایلام  ارث و وصیت در ایلام دعاوی کار در ایلام

دعاوی بیمه در ایلام  دعاوی ثبتی در ایلام ملکی در ایلام  شرکتها در ایلام  مهاجرت در ایلام دعاوی کیفری در ایلام  کلاهبرداری در ایلام  خیانت در امانت در ایلام  سرقت در ایلام  صدور چك بلامحل در ایلام  جرایم علیه امنیت کشور در ایلام

افساد فی الارض ، محاربه در ایلام ،تخریب و اتلاف اموال ، قاچاق مواد مخدر ،جعل و استفاده از سند مجعول ، رشا و ارتشا (رشوه) در ایلام  تعزیرات ، جرایم رایانه ای (سایبری) ، جرایم نظامی در ایلام  قتل غیر عمد در ایلام

قتل عمد ، ضرب و جرح عمدی ،  سقط جنین ،توهین و افتراء تهدید به قتل، مزاحمت تلفنی ،آدم ربایی در ایلام  قاچاق انسان در ایلام  جرایم جنسی (زنا، لواط و…) در ایلام  رابطه نامشروع و اعمال منافی عفت در ایلام ،مهریه پس از فوت زن

وکیل خانواده در ایلام

 

advanced-floating-content-close-btnبرای مشاوره تلفنی اینجا کلیک کنید پاسخگویی 16 الی 21