وکیل ایلام-جعفرجعفرزاده
15 6 23 153500012 وکیل ایلام-جعفرجعفرزاده

رئیس کل دادگستری استان ایلام: دادگستری استان با هرگونه ناامنی و جرائم خشن برخورد قاطع می‌کند

محمد رزم با تأکید بر اینکه قضات در برخورد با جرائم خشن و مخل نظم و امنیت که موجب جریحه‌دار شدن افکار عمومی می‌شود بدون اغماض و فوت وقت، مجرم را به سزای اعمال خود برسانند، تصریح کرد: دادگستری استان با همکاری دیگر دستگاه‌های انتظامی و امنیتی با هرگونه ناامنی و جرائم خشن برخورد قاطع می‌کند.

 

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان ایلام، مراسم جشن انقلاب با حضور محمد رزم رئیس کل دادگستری استان، موسوی امام جمعه شهرستان دهلران، مدیران کل و روسای سازمانهای وابسته به قوه قضاییه در استان و جمعی از قضات و کارکنان دادگستری استان در محل دادگستری استان برگزار شد.

محمدرزم در جمع قضات و پرسنل دادگستری استان اظهار کرد: امروزه ایران اسلامی از امنیت بسیار خوبی برخوردار بوده و این مهم حاصل خون شهدا، مدیریت رهبری و حرکت درست انقلاب اسلامی ایران است.


وی با بیان اینکه کشورهای غربی و استکبار جهانی پیشرفت‌های مادی را جایگزین عزت کرده اند، افزود: امروزه انقلاب اسلامی با عزت و سربلندی و حفظ دین در زمینهٔ های مختلف از جمله علم، تکنولوژی، هسته‌ای و قانون پیشرفت‌های بسیار بزرگی کرده است.
رزم با تأکید بر اینکه حرکت انقلاب اسلامی و تأثیرگذاری آن در معادلات جهانی چشم جهانیان را خیره کرده است، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی با تکیه‌ بر دین مبین اسلام امروزه در جهان به یک قدرت جهانی تبدیل‌شده است.


رئیس‌کل دادگستری استان ادامه داد: تقویت صلح و سازش در جامعه و به سازش کشاندن قتل‌های غیرعمد باید در دستور کار جدی قضات و دادگستری‌های استان قرار بگیرد و شبانه روز تلاش شود بهترین امنیت و آرامش برای مردم حاصل شود.
وی بابیان اینکه برخی قتل‌هایی که به‌صورت غیرعمد و سهواً به وقوع پیوسته اگر به سازش کشیده نشود زمینه بروز قتل‌های دیگر و برخی اختلافات بزرگ‌تر را فراهم می‌‌کند گفت: هر چند در قانون به قصاص به‌ عنوان حق تأکید شده اما حق‌الناس قابل‌گذشت است.


رزم با تأکید بر اینکه قضات در برخورد با جرائم خشن و مخل نظم و امنیت که موجب جریحه‌دار شدن افکار عمومی می‌شود بدون اغماض و فوت وقت، مجرم را به سزای اعمال خود برسانند، تصریح کرد: دادگستری استان با همکاری دیگر دستگاه‌های انتظامی و امنیتی با هرگونه ناامنی و جرائم خشن برخورد قاطع می‌کند.

پاسخی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.