وکیل ایلام-جعفرجعفرزاده
IMG 0245 وکیل ایلام-جعفرجعفرزاده

رئیس کل دادگستری استان ایلام: کار در دستگاه قضایی سخت و طاقت فرسا است

رئیس کل دادگستری استان ایلام در دیدار با قضات و کارکنان دادگستری شهرستان آبدانان گفت:

کار در دستگاه قضایی سخت و طاقت فرسا است و کسانی می توانند در این دستگاه خدمت نمایند که متعهد، با ایمان و سواد کافی برای قضاوت داشته باشند.

IMG 0245 وکیل ایلام-جعفرجعفرزاده
رئیس کل دادگستری استان ایلام

 

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان ایلام، فارس نوری رئیس کل دادگستری استان و هیئت همراه از دادگستری شهرستان آبدانان بازدید کرد.

رئیس کل دادگستری استان در دیدار با قضات و کارکنان دادگستری شهرستان آبدانان گفت: کار در دستگاه قضایی سخت و طاقت فرسا است و کسانی می توانند در این دستگاه خدمت نمایند که متعهد، با ایمان و سواد کافی برای قضاوت داشته باشند.

وی با اشاره به وظیفه سنگین قاضی گفت: یک قاضی علاوه بر مبارزه با هنجارشکنان باید حافظ جان و مال و ناموس مردم باشد و این امر وظیفه یک قاضی را بسیار سنگین کرده است.

رئیس کل دادگستری استان ادامه داد: از قضات می خواهم که در امر زمین خواری و تصرف منابع طبیعی و اراضی ملی حساسیت خاصی داشته باشند زیرا عزم دستگاه قضایی براین است که با این پدیده شوم به شدت برخورد و حتی اگر مدیری در این خصوص از وظایف خود تخطی کند با او برخورد قانونی خواهد شد.

در ادامه از شعب مختلف دادسرا، دادگاه، اجرای احکام مدنی، اجرای احکام کیفری و دایره ابلاغ بازدید و دستورات و راهنمایی های لازم برای خدمت بیشتر به مردم به قضات و کارکنان اداری داده شد.

پاسخی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.