وکیل ایلام-جعفرجعفرزاده
IMG 0245 وکیل ایلام-جعفرجعفرزاده

رئیس کل دادگستری استان ایلام: باید هرگونه ساخت و ساز خارج از حدود مقررات قانونی بلافاصله متوقف شود

رئیس کل دادگستری استان با اشاره به دستور موکد رئیس قوه قضاییه در امر مبارزه با زمین خواری گفت: باید هرگونه ساخت و ساز جدید و خارج از حدود مقررات قانونی و غیرمجاز بلافاصله متوقف و آثارش از بین برود.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان ایلام، اولین جلسه ستاد حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی استان ایلام با حضور رئیس کل دادگستری استان و سایر اعضاء برگزار شد.

رئیس کل دادگستری استان ایلام گفت: مقام معظم رهبری در چند سال گذشته بر اقتصاد مقاومتی تاکید داشته و امسال را نیز سال اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل نامگذاری کردند.

رئیس شورای قضایی استان همچنین بر حفظ حقوق بیت المال و حفظ منابع طبیعی تاکید کرد.

فارس نوری در ادامه تاکید کرد: همه با تکیه بر قانون و با توانمندی باید پیش برویم و از هیچ مانعی نهراسیم و با ارزیابی برنامه ها و منسجم اقدام کنیم.

رئیس شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی با تقدیر از زحمات اعضای شورا در طول سال ۹۴ هم گفت: در سال ۹۴ در مباحث زمین خواری اقدامات خوبی در سطح استان انجام گرفت. شوراها، دادسراها، دادگستری و سازمانهای متولی حفظ حقوق بیت المال و مردم حساسیت خاصی داشتند و اقدامات خوبی هم انجام شد.

وی افزود: شهرداری مرکز استان نیز با نگرش جسورانه تری نسبت به متعرضین و معترضین حقوق بیت المال و اراضی ملی و کسانیکه ساخت و ساز کرده بودند برخورد کرد.

رئیس کل دادگستری استان با اشاره به دستور موکد رئیس قوه قضاییه در امر مبارزه با زمین خواری نیز گفت: باید هر گونه ساخت و ساز جدید و خارج از حدود مقررات قانونی و غیرمجاز بلافاصله متوقف و آثارش نیز از بین برود و دادگستری استان هم در یک ماه اخیر برخورد قاطعی با این موضوع داشته است.

پاسخی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.