رئیس کل دادگستری استان ایلام: باید هرگونه ساخت و ساز خارج از حدود مقررات قانونی بلافاصله متوقف شود

رئیس کل دادگستری استان با اشاره به دستور موکد رئیس قوه قضاییه در امر مبارزه با زمین خواری گفت: باید هرگونه ساخت و ساز جدید و خارج از حدود مقررات قانونی و غیرمجاز بلافاصله متوقف و آثارش از بین برود.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان ایلام، اولین جلسه ستاد حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی استان ایلام با حضور رئیس کل دادگستری استان و سایر اعضاء برگزار شد.

رئیس کل دادگستری استان ایلام گفت: مقام معظم رهبری در چند سال گذشته بر اقتصاد مقاومتی تاکید داشته و امسال را نیز سال اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل نامگذاری کردند.

رئیس شورای قضایی استان همچنین بر حفظ حقوق بیت المال و حفظ منابع طبیعی تاکید کرد.

فارس نوری در ادامه تاکید کرد: همه با تکیه بر قانون و با توانمندی باید پیش برویم و از هیچ مانعی نهراسیم و با ارزیابی برنامه ها و منسجم اقدام کنیم.

رئیس شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی با تقدیر از زحمات اعضای شورا در طول سال ۹۴ هم گفت: در سال ۹۴ در مباحث زمین خواری اقدامات خوبی در سطح استان انجام گرفت. شوراها، دادسراها، دادگستری و سازمانهای متولی حفظ حقوق بیت المال و مردم حساسیت خاصی داشتند و اقدامات خوبی هم انجام شد.

وی افزود: شهرداری مرکز استان نیز با نگرش جسورانه تری نسبت به متعرضین و معترضین حقوق بیت المال و اراضی ملی و کسانیکه ساخت و ساز کرده بودند برخورد کرد.

رئیس کل دادگستری استان با اشاره به دستور موکد رئیس قوه قضاییه در امر مبارزه با زمین خواری نیز گفت: باید هر گونه ساخت و ساز جدید و خارج از حدود مقررات قانونی و غیرمجاز بلافاصله متوقف و آثارش نیز از بین برود و دادگستری استان هم در یک ماه اخیر برخورد قاطعی با این موضوع داشته است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.