وکیل ایلام-جعفرجعفرزاده

رئیس کل دادگستری استان ایلام: در سطح استان در خصوص عمده جرایم روند رو به کاهش را داشته ایم

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان ایلام، فارس نوری رئیس کل دادگستری استان با تبریک فرا رسیدن سال نو و همچنین ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: در سال گذشته مجموعه دستگاه قضایی در استان بحمدالله با تکیه بر فرمایشات و رهنمودهای مقام معظم رهبری و دستورات رئیس قوه قضاییه و قوانین و مقررات جاری به خوبی به وظایف خودشان عمل کردند و در سطح استان نیز در خصوص جرایم روند رو به کاهش را داشته ایم.

وی ادامه داد: خصوصاً سرقت های همراه با تهدید و سرقت های شبانه و مسلحانه و قتل های عمد و شرارت ها و آدم ربایی و جرایمی که امنیت و آسایش جامعه را به خطر می اندازد در سطح استان کاهش آماری داشتیم و به لطف خدا امنیت خوبی در استان حاکم بود.

فارس نوری نمونه بارز این قضیه را برگزاری مراسم باشکوه اربعین که جمعیت کثیری از مردم کشورمان مرز مهران را بعنوان امن ترین مرز کشور و نزدیکترین مرز کشور انتخاب کردن و الحمدالله در اوج اقتدار و سلامتی آسایش و آرامش این سفر زیارتی انجام گرفت و ما کمترین آسیب را در این زمان داشتیم.

رئیس کل دادگستری استان با تقدیر از تلاش سازمانهای وابسته به قوه قضاییه در استان گفت: همه سازمانهای قضایی استان در حیطه وظایف خودشان کارهای خود را به درستی انجام داده اند و بصورت شبانه روزی در خدمت مردم هستند و الحمدالله رضایت عامه مردم هم برقرار هست.

فارس نوری با تاکید بر عزم جدی دستگاه قضایی در مبارزه با امر زمین خواری اظهار داشت: بحمدلله در مبارزه با زمین خواری جزء استانهای برتر کشور هستیم و مجموعه قضایی استان با تعامل و هماهنگی و همکاری خاصی که هم بین سازمانها و هم با مجموعه اجرایی دارند وظایف خود را به خوبی انجام می دهند و انشاء الله امسال بتوانیم با اجرایی شدن بحث اقتصاد مقاومتی و با تکیه بر انجام اقدامات عملی در این خصوص تمام توان خود را بکار گیریم.

در این دیدار نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام نیز با تبریک آغاز سال نو به مجموعه دستگاه قضایی استان گفت: قطعا” دستگاه قضایی عامل اساسی در اجرای امنیت و برقراری عدالت است.

۲۲۲-۷۷۷

نویسنده: خبرنگار قوه قضائیه
کد خبر: ۷۹۰۵۰

پاسخی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.